Yasal Uyarı

Lütfen hükümler ve şartları dikkatlice okuyunuz. Fresca Mutfak’tan verdiğiniz siparişlerde aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

 1. Fresca Mutfak websitesinde bulunan tüm resim, yazılar genel bilgi amaçlıdır. Bilgilerin hiçbiri profesyonel tıbbi tavsiye yerine geçmemektedir, ya da herhangi bir sağlık durumu ya da hastalığı tedavi etme veya kilo verdirme amacı taşımamaktadır. Beslenmenizde, egzersiz programınızda, hayat tarzınızda değişiklikler yapmadan önce doktorunuza danışmak sizin sorumluluğunuzdadır. Web sitesinde yayınlanan yazılarda belirtilen fikir ve görüşlerin web sitesi yazarlarının kişisel görüşleri olarak sadece genel amaçlı algılanmalıdır.

 

 1. Fresca Mutfak web sitesinde sunulan hizmetler herhangi bir hastalığı tespit, tedavi veya önleme amacı taşımamaktadır. Ürünlerin ve hizmetlerin kullanımı ve sonuçları kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

 

 1. Herhangi bir hastalık, alerjiniz ya da bir şüpheniz var ise, sipariş vermeden önce doktorunuza danışmak sizin sorumluluğunuzdur. Alerjilerinizi sipariş sırasında Fresca Mutfak’a bildirmek de sizin sorumluluğunuzdadır. Böyle bir durumda alerjiniz olan içeceği Fresca Mutfak uygun gördüğü başka bir içecekle değiştirecektir.

 

 1. Hamilelerin, emziren annelerin 18 yaş altındaki çocukların, diyabet hastalarının, troid ve glukoz intolerans bozukluğu veya buna benzer kronik hastalıkları bulunan, kısa süre önce ameliyat, travma, cerrahi girişim geçirmiş veya besin alerjisi gibi durumları olan, kan sulandırıcı kullanan bireylerin Fresca Mutfak programlarını uygulamaları uygun değildir, sipariş verilmesi durumunda sorumluluk Fresca Mutfak’a ait değildir.

 

 1. Düzenli ilaç kullananlar veya herhangi başka bir rahatsızlığı olanlar doktorlarına danışmadan Juicing programlarını uygulamamalıdır.

 

 1. Fresca Mutfak, ürünlerin kullanımı sonucu karşılaşılabilecek herhangi bir sağlık problemi veya beklenilen hedefe ulaşamamanın sorumluluğunu taşımaz.

 

 1. Fresca Mutfak içeceklerin değerlerini değiştirme hakkına sahiptir. İçeriklerde değişiklik yapılır ise www.frescamutfak.com sitesinde belirtilecektir.

 

 1. Alınan kişisel bilgileriniz yalnızca hizmete yönelik alınmakta ve saklanmakta, üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

 

 1. Fresca Mutfak kendi takdiri ile yeni siparişleri kabul etmeme hakkına sahiptir.

 

 1. Sipariş verdiğinizde teyit için e-posta alacaksınız. Bu e-posta geldiğinde siparişi, teslimat tarihi ve adresini, farklıysa fatura adresini kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Eğer teyit e-postası almazsanız, Fresca Mutfak’ı arayıp siparişi teyit etmek yine sizin sorumluluğunuzdadır.

 

 1. Ödemelerinizi kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizin toplam tutarı, teslimat tarihinden 1 iş günü öncesinde saat 12:00’a kadar tahsil edilir. Bu süre içinde ücret tahsil edilemez, eksik tahsil edilir ise, Fresca Mutfak siparişi iptal etme veya değiştirme hakkına sahiptir.

 

 1. Teslimat ve fatura adresleriniz farklı ise sipariş sırasında sistemde bildiriniz. Paketleriniz size fatura ile teslim edilir. İrsaliyeli fatura imzalanmadan teslimat gerçekleşmez.

 

 1. Tüm meyve sularımız taze, işlenmemiş, pastörize edilmemiş ve elimizden geldiğince organik ürünlerden elde edilmektedir. Bu nedenle; ürünler Müşteri tarafından teslim alınmasını takiben buzdolabında 3-5⁰C’de muhafaza edilmeli ve teslimatı takip eden 2 gün içinde tüketilmelidir. Bu şartlarda muhafaza edilmeyen ürünler bozulma riski taşıdığından uygun olarak muhafaza edilmeyen ürünlerden Fresca Mutfak sorumlu değildir.

 

 1. Bildirdiğiniz adrese paketinizi getiren teslimat görevlisi 5 dakika süresince size veya paketinizin teslim edilmesini bildirdiğiniz kişiye ulaşamaz ise paketleriniz Fresca Mutfak mutfağına geri getirilir. Geri gelen paketler o gün 18:00’a kadar Fresca Mutfak mutfağında hijyenik ve soğuk koşullarda muhafaza edilir. Bu süre içerisinde paketlerinizi kendi imkanlarınız ile Fresca Mutfak mutfağından teslim alabilirsiniz. Teslim alınmayan paketler saat 18:00 itibarıyla Fresca Mutfak sorumluluğunda değildir.

 

 1. Fresca Mutfak kendi kusuru dışında internet hizmetlerinden kaynaklanan hata ve gecikmelerden sorumlu değildir ve hizmetlerinin hata olmadan ve kesintisiz olarak verileceğinin garantisini vermemektedir. Web sitesi içeriğinin bilgisayar virüslerinden veya benzer zararlı elementlerden arındırılmış olduğuna ve web sitesi içeriğinin beklentilerinizi karşılayabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bu nedenle, işbu sözleşme ile Müşteri, en güncel anti-virüs yazılımlarını kullanmakla yükümlüdür.

 

 1. Paketlerinizi alırken irsaliyeli faturaları imzalamanız ve teslimat saatini yazmanız ile birlikte, paketinizi teslim aldığınızı ve siparişinizin eksiksiz olduğunu kabul etmiş sayılırsınız. Eksik veya yanlış şişe olduğunu fark etmeniz, ya da şişelerde deformasyon olması durumunda size paketinizi teslim eden görevliye durumu derhal bildirmeniz gerekmektedir. Paketin tam ve eksiksiz olarak teslim edilmesinden sonra yapılacak iddialardan Fresca Mutfak sorumlu değildir. Hatanın Fresca Mutfak’tan kaynaklandığı durumlarda sizin tercihleriniz doğrultusunda, imkan dahilinde ise aynı gün içerisinde veya ertesi gün eksik veya hatalı içecekler teslimat bölgemiz içerisindeki istediğiniz adrese teslim edilir.

 

 1. Fresca Mutfak kendi takdiri ile içeceklerin kalori değerlerini değiştirerek her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir. İçeriklerde herhangi bir değişiklik yapıldığı takdirde, bu değişiklik www.frescamutfak.com web sitesinde veya teslimat paketinin içinde belirtilecektir.

 

 1. Fresca Mutfak 27/6/1995 tarihli KHK/556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile korunan tescilli bir markadır.
Sohbet Başlat
Whatsap Sipariş Hattı
Merhaba, Whatsapp sipariş hattına hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim?